برای تبادل لینک کلیک نمایید


دانلود تقويم سال 1370

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

دانلود تقويم سال 1370

استقلال امروز در شصت و ششمین سالروز تاسیس اش به مصف سایپا می رود و با پیروزی در این بازی می تواند هدیه خوبی به هوادارانش در 66 سالگی اش بدهد. گل: امروز چهارم مهر ماه و مصادف است با شصت و ششمین سال تاسیس باشگاه استقلال.

روز 4 مهر ماه 1324 چند دوچرخه سوار به سرپرستی پرویز پورخسروانی ، باشگاهی را به نام دوچرخه سواران در خیابان فردوسی تهران پایه گذاری کردند که اکنون پس از 6 دهه یکی از پرافتخارترین و پرطرفدارترین باشگاههای ایران است.

سایت گل فرازهایی از تاریخ باشگاه استقلال را ورق می زند:
اسفند 1324: تیم فوتبال دوچرخه سواران از ادغام دو تیم نادر به سرپرستی محمد جاودان و تیم شهاب به سرپرستی پرویز عمواوغلی تشکیل شد. فروردین 1325: اولین بازی تاریخ باشگاه دوچرخه سواران روز 31 فروردین در امجدیه برگزار شد و این تیم در یک بازی دوستانه مقابل گیو بندرانزلی به میدان رفت و 1- صفر به پیروزی رسید. آذر 1325: تیم فوتبال دوچرخه سواران در اولین بازی رسمی تاریخ خود در هفته اول جام باشگاههای تهران با نتیجه 3-1 به سرباز باخت. خرداد 1327: تیم دوچرخه سواران قهرمان جام حذفی تهران شد.

عقاب حریف آبی پوشان در دیدار فینال بود که در این بازی حاضر نشد و  تیم دوچرخه سواران اولین قهرمانی تاریخ خود را بدست آورد. فروردین 1328: باشگاه دوچرخه سواران اولین باشگاه ایرانی شد که صاحب نشریه اختصاصی شد.

اولین شماره مجله دوچرخه سواران روز 15 فروردین چاپ شد.

دو هفته نامه دوچرخه سواران به سردبیری صدری میرعمادی هر دو شنبه با قیمت 5 ریال به روی دکه ها می رفت. فروردین 1328: اولین انتخابات هیات مدیره باشگاه دوچرخه سواران در محل باشگاه برگزار شد.

دانایی فر، گرائیلی، ملکی، عمواوغلی و آودیان اولین اعضای هیات مدیره انتخابی باشگاه بودند و ناصر ملکی نیز به عنوان مدیر داخلی باشگاه انتخاب شد. مهر 1328: تیم سرباز منحل شد و تمام بازیکنان این تیم که نظامی و اغلب ملی پوش بودند به تیم دوچرخه سواران پیوستند که قدرت مضاعفی به این تیم بخشید. بهمن 1328: نام باشگاه دوچرخه سواران به تاج تغییر یافت. اردیبهشت 1329: تیم فوتبال تاج قهرمان جام باشگاههای تهران شد.

این اولین قهرمانی تیم تاج در مسابقات جام باشگاههای تهران بود. شهریور 1329: تیم فوتبال تاج به عنوان اولین تیم باشگاهی ایرانی راهی سفر خارجی شد.

تیم تاج برای شرکت در جشن استقلال افغانستان راهی کابل شد و در دو بازی دوستانه مقابل تیم ملی افغانستان و دانشگاه کابل یک برد و یک باخت بدست آورد. اسفند 1329: در اولین دوره بازیهای آسیایی که در دهلی برگزار شد، 22 نفر از 64 ورزشکار کاروان تیم ایران از باشگاه تاج بودند از جمله: عارف قلی زاده، محمود بیاتی، نادر افشار علوی، پرویز کوزه کنانی و ژرژ مارکاریان بازیکنان تاج بودند که به همراه تیم ملی فوتبال مدال نقره را کسب کردند. مهر 1332: تعدادی از ستارگان تاج به دلیل اختلاف با مدیریت باشگاه، راهی تیم نادر شدند و تاج با از دست دادن ستارگان خود دچار نزول شدیدی در مسابقات تهران شد.

علی دانایی فر سرمربی تاج نیز به همراه این بازیکنان راهی نادر شد. دی 1334: به علت عدم اختلاف بین سرپرست تیم ملی با بازیکنان تاج در سفر به عراق، 13 بازیکن تیم تاج از خرمشهر به تهران بازگشتند و به مدت 3 ماه از حضور در مسابقات رسمی محروم شدند.

علت اختلاف این بود که سرپرست تیم ملی در خرمشهر به علی دانایی فر مربی تیم تاج که در این سفر میهمان تیم ملی بود، گفته بود در بغداد باید به هتل دیگری بروند! شهریور 1336: تیم تاج به عنوان نماینده تهران در مسابقات قهرمانی کشور در اصفهان شرکت کرد و با پیروزی 3- صفر در فینال مقابل تیم تبریز قهرمان ایران شد. دی 1336: تیم تاج در جریان مسابقات باشگاههای تهران مقابل داریوش با نتیجه 18- صفر پیروز شد که این بهترین برد تاریخ باشگاه تا به امروز است.

در گزارش این بازی آمده است: "حسن سلوک و همکاری و عصبانی نشدن افراد تیم داریوش قابل ذکر است"! تیر 1342: با تاسیس باشگاه پاس، تعدادی از بازیکنان نظامی تاج نظیر حشمت مهاجرانی، حسن حبیبی، منوچهر حبیبی و محمد رنجبر راهی این تیم شدند.

جدایی این بازیکنان و بازنشستگی چند ستاره دیگر باعث افت تیم فوتبال تاج شد، بطوری که این تیم تا شش سال بعد زیر سلطه پاس و دارایی بود و نتوانست قهرمان شود. فروردین 1347: بعد از انحلال شاهین و پیوستن ستارگان این تیم به پرسپولیس، یک دیدار دوستانه بین تاج و پرسپولیس در امجدیه برگزار شد که سرآغاز رقابت دو تیم در طول دهه های بعدی بود.

اولین دربی پایتخت به تساوی بدون گل انجامید. اسفند 1348: زدراکو رایکوف سرمربی اهل یوگسلاوی هدایت تیم فوتبال تاج را بر عهده گرفت.

حضور رایکوف در تیم تاج آغاز فصل جدیدی در تاریخ این باشگاه بود.

حقوق ماهیانه رایکوف در تاج 6500 تومان بود. فروردین 1349: تیم تاج قهرمان جام باشگاههای آسیا شد.

این اولین قهرمانی یک تیم ایرانی در عرصه مسابقات باشگاهی آسیا بود.

تاج در فینال 2-1 مقابل هاپوئل اسرائیل پیروز شد. بهمن 1349: تاج با پیروزی 2-1 مقابل پاس در فینال لیگ ایران، اولین قهرمان لیگ لقب گرفت. شهریور 1352: تیم تاج در جریان لیگ تخت جمشید در یک بازی عجیب با نتیجه 6- صفر مغلوب پرسپولیس شد تا سنگین ترین شکست تاریخ باشگاه ثبت شود. فروردین 1358: نام باشگاه تاج به استقلال تغییر یافت.

عنایت الله آتشی نیز اولین مدیر باشگاه استقلال بعد از پیروزی انقلاب بود. دی 1362: تیم استقلال قهرمان جام باشگاههای تهران شد.

این اولین قهرمانی با نام استقلال بود. مرداد 1370: تیم استقلال با پیروزی 2-1 مقابل لیائونینگ چین برای دومین بار قهرمان جام باشگاههای آسیا شد. بهمن 1371: در مسابقات سوپرجام تهران، تیم استقلال با قرار گرفتن در رده هفتم جدول 8 تیمی از صعود به لیگ آزادگان بازماند و راهی لیگ دسته سوم شد.

طبق قوانین لیگ آزادگان، سهمیه استانها از طریق مسابقات استانی تعیین می شد که استقلال نتوانست سهمیه حضور در لیگ آزادگان را کسب کند. بهمن 1372: استقلال فاتح لیگ دسته سوم شد.

این تیم در فینال طی دو بازی رفت و برگشت 1- صفر پلی اکریل اصفهان را شکست داد و قهرمان شد تا مجدداً به سطح اول فوتبال کشور بازگردد. دی 1384: طی یک توافق باشگاه استقلال به مدت 10 سال به وزارت رفاه واگذار شد.

البته این واگذاری یک سال بیشتر طول نکشید و استقلال دوباره به سازمان تربیت بدنی بازگشت. بهمن 1385: به دلیل کوتاهی مدیریت باشگاه در ارسال اسامی تیم به AFC، تیم استقلال از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد.

این یکی از بزرگترین اشتباهات مدیریتی در تاریخ این باشگاه بود. مهر 1388: فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال جهان باشگاه استقلال تهران را به عنوان سومین باشگاه برتر قرن بیستم در قاره آسیا معرفی کرد.

الهلال عربستان و یوکوهامای ژاپن در رده اول و دوم قرار گرفتند.
فهرست افتخارات تیم فوتبال استقلال
قهرمان جام باشگاههای آسیا(2 بار) 1349، 1370 نایب قهرمان جام باشگاههای آسیا 1371، 1377 قهرمان لیگ ایران( 7 بار) 1349، 1353، 1368، 1376، 1379، 1384، 1387 قهرمان جام حذفی ایران( 5 بار) 1356، 1374، 1378، 1380، 1386 قهرمان لیگ دسته سوم 1372 قهرمان باشگاههای تهران(12 بار) 1328، 1331، 1335، 1337، 1339، 1341، 1348، 1350، 1351، 1362، 1364، 1370 قهرمان سوپر جام تهران 1373 قهرمان جام حذفی تهران(4 بار) 1326، 1330، 1335، 1337 تورنمنت های بین المللی قهرمان جام میلز هند( 4 بار) 1348، 1349، 1350، 1368 قهرمان جام باردلوی هند 1368 قهرمان جام استقلال قطر 1370 قهرمان جام ریاست جمهوری ترکمنستان 1376   گردآوری:گروه ورزش سیمرغ www.seemorgh.com/sport منبع:goal.com  

برچسب دانلود تقويم سال 1370 : گوشی آندرویدی,سوال خواس فیزیکی1,خرید اینترنتی مانتو ابریشم,بیوگرافی سالومه در ایران,آی پی مدیا,دانلود ready 2011 dvdrip,

مصالب مرتبط با دانلود تقويم سال 1370

استقلال 66 ساله شد!

استقلال امروز در شصت و ششمین سالروز تاسیس اش به مصف سایپا می رود و با پیروزی در این بازی می تواند هدیه خوبی به هوادارانش در 66 سالگی اش بدهد. گل: امروز چهارم مهر ماه و مصادف است با شصت و ششمین سال تاسیس باشگاه استقلال. روز 4 مهر ماه 1324 چند دوچرخه سوار


پرسپولیس علیه پرسپولیس !

اسماعیل وفایی ادعا دارد مالک واقعی پرسپولیس است و حتی مدارکی هم در این باره دارد. پرسپولیس: هفته گذشته در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس (پیروزی) ، مطلبی نوشته شد که با عکس العمل هایی همراه بوده است . مطلب سایت پرسپولیس (پیروزی) و جوابیه آن به این شرح


ويژگيهايي زنان توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ...

ويژگيهايي زنان توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ... ويژگيهايي كه اگر زن به آن ها توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ... ويژگيهايي كه اگر زن به آن ها توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ... تشويق مردان : تشويق مردان توسط زنان قوي تريندیگر مصالب

چيدمان براي اتاق كودك

  زیبایی، مفید بودن و ماندگاری, آیا انتظار بیشتری از یك اتاق نوزاد دارید؟ این اتاق رنگی تمامی امكانات مورد نیاز را دارد، همراه با این نقطه نظرات قابل ملاحظه كه شما می توانید فضای مخصوص برای نوزاد خود بوجود آورید. تناسب رنگ ها این


توصيه هايي براي بازسازي اتاق نشيمن توسط خودتان

  بعد ازاسباب کشی به خانه دو خوابه در استون، صاحبان خانه تشخیص دادند که خانه نیاز به کمی تغییر دارد. او با اهدافی مثل: اضافه کردن رنگروشن به دیوار بمنظور افزودن بر طول اتاق مربع شکل کوچک، دوختن پرده برای پنجره ها، براق کردن مبلمان با


روغن زيتون؛ بودار يا بي ‌بو؟

ارزشمند بودن زیتون و فرآورده‌های آن بر هیچ‌كس پوشیده نیست، به طوری كه این روزها كمتر كسی را می‌توان یافت كه بگوید زیتون ارزش غذایی ندارد و خوردنش بی‌فایده است.حال روغن زیتون بو دار مفید تر است یا بی بو؟   روغن زیتون انواع مختلفی دارد.روغن زیتون


خواص سبزی ها

هر سبزی دارای خواص متفاوتی است ، آیا می دانید سبزیهایی مانند چغندر،کلم،فلفل،انواع سبزی ها دارای چه فوایدی هستند؟   فلفل سبز:در هر صد گرم فلفل سبز 770 واحد ویتامین A وجود دارد در نوع قرمز آن این رقم خیلی زیاد است. هر چه فلفل قرمزتر و تازه تر باشد


آشپزخانه كوچك و زیبا به سبك ايتاليايي

  ممكن است تمايل داشته باشيد آشپزخانه كوچك شما جلوه اي دوست داشتني و باز داشته باشد. سبك توسكاني كه نمونه اي از سبك ايتاليايي است از بهترين سبك هايي است كه مي توانيد در طراحي دكوراسيون داخلي آشپزخانه كوچك خود استفاده كنيد. زيرا جلوه


برچسب :
- سی دی گاج
- "فیفا 2005 با گزارش مزدک میرزایی"
- سرویس های بهداشتی
- نیازآذری
- دانلود بازیهمسایه ی جهنمی4
- درس اقتصاد مدیریت
- پلان دستشویی
- دانلود کتاب مجمع الدعوات میرداماد
- دانلود دیکشنری oxford برای ویواز
- سرطان کودکان چند نوع
- کاربردهای سیستم های خبره
- فوايد كرم هيدرودرم براي تيرگي بوست
- خرید وبسایت
- مسمومیت با شیر فاسد
- trafficcompressor 2.0.423
- استخدام در پارچه اردبیل
- پر،فسورنواب
- download nevisa
- دانلود سروانتس
- طراحی و پیاده سازی زبان برنامه نویسی ml
- دانلود دارم دق میکنم:امین حبیبی
- اندروید لانگمن
- پايان نامه انگليسي حسابداري
- مرد میخوام
- دانلود مستند مازیار بهاری
- دانلودپروژهdfd
- علوم بازرگانی
- ping www.parsianstar.com
- آدرس شرکت تراست
- خاطره حاتمی مراسم
- دانلودdfd رایگان
- متن شکایت شهادت کذب
- اموزش دوخت شلوار مردانه
- خواننده ترک شاهسنیم
- خرید انگشتر شیطان
- پمپ بالنی درون ائورتی ناسا
- دانلود رایگان پروژه متالورژی
- yamaha c80
- دانلود بازیهای s3600i
- بهترین توله گریت دین وارداتی گریت دین
- "عکس صک 30"
- ماهی دبوسی
- جدیدترین دانلود منجرکرک شده
- ارسام معنی
- اطلاعات شبکه اسپایس پلاتینیوم
- بهترين و سريعترين موبر
- پخش قطعات کامپیوتر همکار
- کنسرت سعادت آباد هیوا
- مشخصات دارو synacthen depot
- Ghzahaye kam kalori
- عکسهای انجلینا جولی
- پیش فروش آوانته
- قسمت عشق ممنوع
- قيمت ادكلن ژيوانشي
- آرم شجره طیبه صالحین
- كد مخفي گوشي glx
- كبود دات كام
- رمزکانتراستریک فارسی
- دانلود رودردیوار این شهر
- 3داستان +کس ایرانی
- دكترهاي ارولوژيست كرمان
- راههای لذت بردن ج
- ترفن های htc desier hd
- دانلود منو برای سایت
- matne tabrike ezdevaj
- را حل براي كساني كه بيضه انها از حد طبيعي كوچكتر است ونا بارور هستندبراي بارور شدن
- خرید خانه عروسکی پسرانه
- تورهای یونیکورن دبی
- نعیمی بینی
- Composite به vga
- خواص سنجد برای لا غری
- شامپو کراتینه صاف کننده باله آ
- دانلود کتاب آمار مهندسی هاشم محلوجی
- D-Link-DWM-652 3.5G
- "نیسان تینا دست دوم فروشی"
- قیمت موتور xcd 125
- ترفن های htc desier
- دانلود بازی مبدل psp به کامپیوتر
- تاب بچگانه
- آموزشminitab16
- سمینار بازازیابی
- 09361989549
- سحاگي
- درایور اسکنر hp g3110
- دانلودبازی عملیات انهدام
- تست ITN
- دانلود فیلمChasing Liberty 2004
- پاورقي زدن در 2007
- محاسبه هزینه ساخت آپارتمان
- pdf المیزان
- نرم افزار مدل b3410
- "طرح درس اجتماعي راهنمايي"
- حل تمرین کنترل مدرن دکتر خاکی صدیق
- نقش تدبير
- کتاب هندسه ترسیمی رشته نقشه کشی
- حفظ كردن 15000
- کد دستی 9797
-  مودمcisco wrt320n
- جک سرشماری