برای تبادل لینک کلیک نمایید


دانلود تقويم سال 1370

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

دانلود تقويم سال 1370

استقلال امروز در شصت و ششمین سالروز تاسیس اش به مصف سایپا می رود و با پیروزی در این بازی می تواند هدیه خوبی به هوادارانش در 66 سالگی اش بدهد. گل: امروز چهارم مهر ماه و مصادف است با شصت و ششمین سال تاسیس باشگاه استقلال.

روز 4 مهر ماه 1324 چند دوچرخه سوار به سرپرستی پرویز پورخسروانی ، باشگاهی را به نام دوچرخه سواران در خیابان فردوسی تهران پایه گذاری کردند که اکنون پس از 6 دهه یکی از پرافتخارترین و پرطرفدارترین باشگاههای ایران است.

سایت گل فرازهایی از تاریخ باشگاه استقلال را ورق می زند:
اسفند 1324: تیم فوتبال دوچرخه سواران از ادغام دو تیم نادر به سرپرستی محمد جاودان و تیم شهاب به سرپرستی پرویز عمواوغلی تشکیل شد. فروردین 1325: اولین بازی تاریخ باشگاه دوچرخه سواران روز 31 فروردین در امجدیه برگزار شد و این تیم در یک بازی دوستانه مقابل گیو بندرانزلی به میدان رفت و 1- صفر به پیروزی رسید. آذر 1325: تیم فوتبال دوچرخه سواران در اولین بازی رسمی تاریخ خود در هفته اول جام باشگاههای تهران با نتیجه 3-1 به سرباز باخت. خرداد 1327: تیم دوچرخه سواران قهرمان جام حذفی تهران شد.

عقاب حریف آبی پوشان در دیدار فینال بود که در این بازی حاضر نشد و  تیم دوچرخه سواران اولین قهرمانی تاریخ خود را بدست آورد. فروردین 1328: باشگاه دوچرخه سواران اولین باشگاه ایرانی شد که صاحب نشریه اختصاصی شد.

اولین شماره مجله دوچرخه سواران روز 15 فروردین چاپ شد.

دو هفته نامه دوچرخه سواران به سردبیری صدری میرعمادی هر دو شنبه با قیمت 5 ریال به روی دکه ها می رفت. فروردین 1328: اولین انتخابات هیات مدیره باشگاه دوچرخه سواران در محل باشگاه برگزار شد.

دانایی فر، گرائیلی، ملکی، عمواوغلی و آودیان اولین اعضای هیات مدیره انتخابی باشگاه بودند و ناصر ملکی نیز به عنوان مدیر داخلی باشگاه انتخاب شد. مهر 1328: تیم سرباز منحل شد و تمام بازیکنان این تیم که نظامی و اغلب ملی پوش بودند به تیم دوچرخه سواران پیوستند که قدرت مضاعفی به این تیم بخشید. بهمن 1328: نام باشگاه دوچرخه سواران به تاج تغییر یافت. اردیبهشت 1329: تیم فوتبال تاج قهرمان جام باشگاههای تهران شد.

این اولین قهرمانی تیم تاج در مسابقات جام باشگاههای تهران بود. شهریور 1329: تیم فوتبال تاج به عنوان اولین تیم باشگاهی ایرانی راهی سفر خارجی شد.

تیم تاج برای شرکت در جشن استقلال افغانستان راهی کابل شد و در دو بازی دوستانه مقابل تیم ملی افغانستان و دانشگاه کابل یک برد و یک باخت بدست آورد. اسفند 1329: در اولین دوره بازیهای آسیایی که در دهلی برگزار شد، 22 نفر از 64 ورزشکار کاروان تیم ایران از باشگاه تاج بودند از جمله: عارف قلی زاده، محمود بیاتی، نادر افشار علوی، پرویز کوزه کنانی و ژرژ مارکاریان بازیکنان تاج بودند که به همراه تیم ملی فوتبال مدال نقره را کسب کردند. مهر 1332: تعدادی از ستارگان تاج به دلیل اختلاف با مدیریت باشگاه، راهی تیم نادر شدند و تاج با از دست دادن ستارگان خود دچار نزول شدیدی در مسابقات تهران شد.

علی دانایی فر سرمربی تاج نیز به همراه این بازیکنان راهی نادر شد. دی 1334: به علت عدم اختلاف بین سرپرست تیم ملی با بازیکنان تاج در سفر به عراق، 13 بازیکن تیم تاج از خرمشهر به تهران بازگشتند و به مدت 3 ماه از حضور در مسابقات رسمی محروم شدند.

علت اختلاف این بود که سرپرست تیم ملی در خرمشهر به علی دانایی فر مربی تیم تاج که در این سفر میهمان تیم ملی بود، گفته بود در بغداد باید به هتل دیگری بروند! شهریور 1336: تیم تاج به عنوان نماینده تهران در مسابقات قهرمانی کشور در اصفهان شرکت کرد و با پیروزی 3- صفر در فینال مقابل تیم تبریز قهرمان ایران شد. دی 1336: تیم تاج در جریان مسابقات باشگاههای تهران مقابل داریوش با نتیجه 18- صفر پیروز شد که این بهترین برد تاریخ باشگاه تا به امروز است.

در گزارش این بازی آمده است: "حسن سلوک و همکاری و عصبانی نشدن افراد تیم داریوش قابل ذکر است"! تیر 1342: با تاسیس باشگاه پاس، تعدادی از بازیکنان نظامی تاج نظیر حشمت مهاجرانی، حسن حبیبی، منوچهر حبیبی و محمد رنجبر راهی این تیم شدند.

جدایی این بازیکنان و بازنشستگی چند ستاره دیگر باعث افت تیم فوتبال تاج شد، بطوری که این تیم تا شش سال بعد زیر سلطه پاس و دارایی بود و نتوانست قهرمان شود. فروردین 1347: بعد از انحلال شاهین و پیوستن ستارگان این تیم به پرسپولیس، یک دیدار دوستانه بین تاج و پرسپولیس در امجدیه برگزار شد که سرآغاز رقابت دو تیم در طول دهه های بعدی بود.

اولین دربی پایتخت به تساوی بدون گل انجامید. اسفند 1348: زدراکو رایکوف سرمربی اهل یوگسلاوی هدایت تیم فوتبال تاج را بر عهده گرفت.

حضور رایکوف در تیم تاج آغاز فصل جدیدی در تاریخ این باشگاه بود.

حقوق ماهیانه رایکوف در تاج 6500 تومان بود. فروردین 1349: تیم تاج قهرمان جام باشگاههای آسیا شد.

این اولین قهرمانی یک تیم ایرانی در عرصه مسابقات باشگاهی آسیا بود.

تاج در فینال 2-1 مقابل هاپوئل اسرائیل پیروز شد. بهمن 1349: تاج با پیروزی 2-1 مقابل پاس در فینال لیگ ایران، اولین قهرمان لیگ لقب گرفت. شهریور 1352: تیم تاج در جریان لیگ تخت جمشید در یک بازی عجیب با نتیجه 6- صفر مغلوب پرسپولیس شد تا سنگین ترین شکست تاریخ باشگاه ثبت شود. فروردین 1358: نام باشگاه تاج به استقلال تغییر یافت.

عنایت الله آتشی نیز اولین مدیر باشگاه استقلال بعد از پیروزی انقلاب بود. دی 1362: تیم استقلال قهرمان جام باشگاههای تهران شد.

این اولین قهرمانی با نام استقلال بود. مرداد 1370: تیم استقلال با پیروزی 2-1 مقابل لیائونینگ چین برای دومین بار قهرمان جام باشگاههای آسیا شد. بهمن 1371: در مسابقات سوپرجام تهران، تیم استقلال با قرار گرفتن در رده هفتم جدول 8 تیمی از صعود به لیگ آزادگان بازماند و راهی لیگ دسته سوم شد.

طبق قوانین لیگ آزادگان، سهمیه استانها از طریق مسابقات استانی تعیین می شد که استقلال نتوانست سهمیه حضور در لیگ آزادگان را کسب کند. بهمن 1372: استقلال فاتح لیگ دسته سوم شد.

این تیم در فینال طی دو بازی رفت و برگشت 1- صفر پلی اکریل اصفهان را شکست داد و قهرمان شد تا مجدداً به سطح اول فوتبال کشور بازگردد. دی 1384: طی یک توافق باشگاه استقلال به مدت 10 سال به وزارت رفاه واگذار شد.

البته این واگذاری یک سال بیشتر طول نکشید و استقلال دوباره به سازمان تربیت بدنی بازگشت. بهمن 1385: به دلیل کوتاهی مدیریت باشگاه در ارسال اسامی تیم به AFC، تیم استقلال از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد.

این یکی از بزرگترین اشتباهات مدیریتی در تاریخ این باشگاه بود. مهر 1388: فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال جهان باشگاه استقلال تهران را به عنوان سومین باشگاه برتر قرن بیستم در قاره آسیا معرفی کرد.

الهلال عربستان و یوکوهامای ژاپن در رده اول و دوم قرار گرفتند.
فهرست افتخارات تیم فوتبال استقلال
قهرمان جام باشگاههای آسیا(2 بار) 1349، 1370 نایب قهرمان جام باشگاههای آسیا 1371، 1377 قهرمان لیگ ایران( 7 بار) 1349، 1353، 1368، 1376، 1379، 1384، 1387 قهرمان جام حذفی ایران( 5 بار) 1356، 1374، 1378، 1380، 1386 قهرمان لیگ دسته سوم 1372 قهرمان باشگاههای تهران(12 بار) 1328، 1331، 1335، 1337، 1339، 1341، 1348، 1350، 1351، 1362، 1364، 1370 قهرمان سوپر جام تهران 1373 قهرمان جام حذفی تهران(4 بار) 1326، 1330، 1335، 1337 تورنمنت های بین المللی قهرمان جام میلز هند( 4 بار) 1348، 1349، 1350، 1368 قهرمان جام باردلوی هند 1368 قهرمان جام استقلال قطر 1370 قهرمان جام ریاست جمهوری ترکمنستان 1376   گردآوری:گروه ورزش سیمرغ www.seemorgh.com/sport منبع:goal.com  

برچسب دانلود تقويم سال 1370 : گوشی آندرویدی,سوال خواس فیزیکی1,خرید اینترنتی مانتو ابریشم,بیوگرافی سالومه در ایران,آی پی مدیا,دانلود ready 2011 dvdrip,

مصالب مرتبط با دانلود تقويم سال 1370

استقلال 66 ساله شد!

استقلال امروز در شصت و ششمین سالروز تاسیس اش به مصف سایپا می رود و با پیروزی در این بازی می تواند هدیه خوبی به هوادارانش در 66 سالگی اش بدهد. گل: امروز چهارم مهر ماه و مصادف است با شصت و ششمین سال تاسیس باشگاه استقلال. روز 4 مهر ماه 1324 چند دوچرخه سوار


پرسپولیس علیه پرسپولیس !

اسماعیل وفایی ادعا دارد مالک واقعی پرسپولیس است و حتی مدارکی هم در این باره دارد. پرسپولیس: هفته گذشته در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس (پیروزی) ، مطلبی نوشته شد که با عکس العمل هایی همراه بوده است . مطلب سایت پرسپولیس (پیروزی) و جوابیه آن به این شرح


ويژگيهايي زنان توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ...

ويژگيهايي زنان توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ... ويژگيهايي كه اگر زن به آن ها توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ... ويژگيهايي كه اگر زن به آن ها توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ... تشويق مردان : تشويق مردان توسط زنان قوي تريندیگر مصالب

ظرف یخی برای بستنی

در یک میهمانی، دغدغه میزبان سرو به موقع بستنی و قبل از آب شدن آن است. تهیه ظرف بستنی از یخ پیشنهاد خوبی جهت نگهداری بستنی برای مدت طولانی‌تر بر روی میز پذیرایی است. ظرف یخ را به سادگی و با چند شاخه گل رنگی می‌توانید در فریزر خانه‌تان بسازید.


عکس/خانمی که بازیکنان ایرانی به او دست دادند

بازیکنان تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران پس از بازی با تیم افغانستان، با داور زن این مسابقه که اهل قرقیزستان است دست دادند.       گردآوری:گروه ورزش سیمرغ www.seemorgh.com/sport منبع:jamejamonline.ir  


۷ روش برای بهداشت آشپزخانه

آشپزخانه به خاطر فعالیت‌های مختلفی كه در آن انجام می‌شود، در صنعت عدم رسیدگی به آن و حفظ نظافت آن می‌تواند یكی از آلوده ترین نقاط خانه باشد. تمام بخش‌ها و قسمت‌های آشپزخانه نیاز به تمیزكاری دائم و مداوم دارد تا آنجا همیشه تمیز و سالم به نظر


تابلوها را چگونه نصب کنیم

اگر تا به حال برایتان پیش آمده قاب‌ها و آثار هنری را کجا نصب کنید تا بهتر به نظر آیند، مطلب ذیل را حتما بخوانید. - اگر می‌خواهید عکس‌های خانوادگی را به دیوار بزنید، برای نتیجه بهتر و ظاهری متحدتر آن‌ها را اسکن کرده، به صورت سیاه و سفید


پنالتی ‌زن عجيب جهان درگذشت

بازیکن 21 ساله تیم ملی فوتبال امارات که توانسته بود ضربه پنالتی را با پشت پا تبدیل به گل کند، جان خود را از دست داد.   فارس: هافبک باشگاه بنی یاس که به همراه تیم ملی امارات برای بازی با کره جنوبی آماده می‌شد، در بازگشت از تمرین این تیم


برچسب :
- دیکشنری تخصصی قطعات خودرو
- عسکهای رمانتیک وعا شقا نه از زوجهای جوان
- نتایج قرعه کشی کاچیران
- "دفترچه فارسی پایونیر"
- gta5سیو کامل 
- ذخيره ماليات بر درآمد
- کارت دعوت افطاری آموزش وپرورش
- ترکیب رنگها
- www.ez shop. tv com
- آدرس دکترعارف مرادی
- دانلود mp3 شهرام شب پره وای دلم
- دانلود طرح درس بسکتبال
- دانلودصورت مالی بورس
- دانلود فونت zar 2
- mp3 کودکان
- تفاوت oem و retail
- بزرگترين رنجر در شهربازی
- دانلود دكلمه ي اي گل تازه از داريوش اقبالي
- دفترچه راهنمای 9595
- کولراسپیلیت میتسو بیشی
- جملات زيباي تبريك عيد فطر
- فارسی GTAدانلود راهنمای مراحل
- 08.kidsvpn.com
- مرد سواري
- پیگیری کارت شناسائی المثنی خودرو
- روزنامه بازار كار شيراز
- انواع گوشی در بانه
- فرمول شیمیایی تیو سولفات سدیم
- خنده دارترین جکهای لری
- زندگي نامه مجيد جوزاني
- gta4 دانلود مرحله ی آخر
- آرایش موی فارا
- نشاني متخصص اورولوژي در تهران
- دانلود بازی باتر فلای اسکیپ
- download ahange barnameye mahe asal
- فرستنده و گیرنده حسگر نوری abt
- کد پیشواز مازیار فلاحی دلم گرفته
- "بانک اطلاعات املاک قم"
- شرايط وام موسسه مالي اعتباري فرشتگان
- نت موسیقی فدای سرت پیانو
- www.ez shop tv.com
- قيمت خودرو كيزاشي
- كتاب براي طرحي الكترونيك
- سایت اموزش منجوق دوزی
- جیگر ناز خارجی
- مجموعه مستند های نشنال
- گونل جدید
- همه چیز در باره نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی
- دانلود بازی deception mortal kombat
- brazilian sexed
- تزیین آشپزخانه عروس
- دانلود همه تصویری گروه کامکارها
- جوك هاي جديد عربي
- فروش سینمای خانگی me6162
- مسافت بین شهرستانهای فارس
- آرایش مدل موی فارا
- بهترین آموزشگاه زبان مشهد
- بلیط دبی
- دکتر زیبایی پوست کشاورز
- "نمونه فرم نظر سنجی"
- جک های خیلی بی تربیتی
- فروشپرینتر بیسیم
- آزمون های عملکردی کلاس اول
- قيمت انواع خودرو در مرداد ماه 1390
- دانلودماژول اسلاید شو برای
- آدرس حوزه های مالیاتی استان تهران
- gta4 save مرحله ی آخر
- بهترين مارك ظرف چدن
- رتبه قبولی داروسازی 89
- آمار ممکو
- همراه بانک ملت برای نوکیا7610
- دانلود نرم افزار جدید ان 97 مینی
- GLXاتومبیل
- سایت جراحان بینی رشت
- رمز کمبات برای کامپیوتر
- تزئین شنیسل مرغ
- دانلود جت برای gta5
- نیروی زمینی ارتش عجب شیر
- وبلاگ دانشجویان ایرانی فیلیپین
- "اموزش nero8"
- ليست قيمت پورشه در ايران
- فرم ویزای شینگن
- چشم درد کبوتر
- غیرانتفاعی شاهین شهر
- شنیون مدل نیمه باز2011
- دانلودکارت ویزیت طلا
- "نرم افزار تبديل سي دي صوتي"
- اي ايكس 35
- علت استخوان درد
- قيمت امروز لاستيک کومهو
- انواع ويس ركوردر
- موی فارا
- آكورد بنيامين
- دانلود اسمارت کام برای گوشی5800
- تزیین سفره سبز
- شو هندي دانلود آسان
- چگونه دماغ را کوچک کنیم؟
- مشخصات فني تيناپارس
- سايت رسمي كنوود
- خودروهای دست دوم تا سقف 9 میلیون تومان
- Friends with Benefits (2011) زیرنویس فارسی
- رمز جی تی ای لایبر سیتی پی اس پی
- fhcd fhvfd nojv
- قیمت سوناتا 2011
- افکتهای یولید
- مانتوچین دار
- دکتر برقعه ای گوش
- نمايندگي ساعت سرتينا در تهران