برای تبادل لینک کلیک نمایید


دانلود تقويم سال 1370

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

دانلود تقويم سال 1370

استقلال امروز در شصت و ششمین سالروز تاسیس اش به مصف سایپا می رود و با پیروزی در این بازی می تواند هدیه خوبی به هوادارانش در 66 سالگی اش بدهد. گل: امروز چهارم مهر ماه و مصادف است با شصت و ششمین سال تاسیس باشگاه استقلال.

روز 4 مهر ماه 1324 چند دوچرخه سوار به سرپرستی پرویز پورخسروانی ، باشگاهی را به نام دوچرخه سواران در خیابان فردوسی تهران پایه گذاری کردند که اکنون پس از 6 دهه یکی از پرافتخارترین و پرطرفدارترین باشگاههای ایران است.

سایت گل فرازهایی از تاریخ باشگاه استقلال را ورق می زند:
اسفند 1324: تیم فوتبال دوچرخه سواران از ادغام دو تیم نادر به سرپرستی محمد جاودان و تیم شهاب به سرپرستی پرویز عمواوغلی تشکیل شد. فروردین 1325: اولین بازی تاریخ باشگاه دوچرخه سواران روز 31 فروردین در امجدیه برگزار شد و این تیم در یک بازی دوستانه مقابل گیو بندرانزلی به میدان رفت و 1- صفر به پیروزی رسید. آذر 1325: تیم فوتبال دوچرخه سواران در اولین بازی رسمی تاریخ خود در هفته اول جام باشگاههای تهران با نتیجه 3-1 به سرباز باخت. خرداد 1327: تیم دوچرخه سواران قهرمان جام حذفی تهران شد.

عقاب حریف آبی پوشان در دیدار فینال بود که در این بازی حاضر نشد و  تیم دوچرخه سواران اولین قهرمانی تاریخ خود را بدست آورد. فروردین 1328: باشگاه دوچرخه سواران اولین باشگاه ایرانی شد که صاحب نشریه اختصاصی شد.

اولین شماره مجله دوچرخه سواران روز 15 فروردین چاپ شد.

دو هفته نامه دوچرخه سواران به سردبیری صدری میرعمادی هر دو شنبه با قیمت 5 ریال به روی دکه ها می رفت. فروردین 1328: اولین انتخابات هیات مدیره باشگاه دوچرخه سواران در محل باشگاه برگزار شد.

دانایی فر، گرائیلی، ملکی، عمواوغلی و آودیان اولین اعضای هیات مدیره انتخابی باشگاه بودند و ناصر ملکی نیز به عنوان مدیر داخلی باشگاه انتخاب شد. مهر 1328: تیم سرباز منحل شد و تمام بازیکنان این تیم که نظامی و اغلب ملی پوش بودند به تیم دوچرخه سواران پیوستند که قدرت مضاعفی به این تیم بخشید. بهمن 1328: نام باشگاه دوچرخه سواران به تاج تغییر یافت. اردیبهشت 1329: تیم فوتبال تاج قهرمان جام باشگاههای تهران شد.

این اولین قهرمانی تیم تاج در مسابقات جام باشگاههای تهران بود. شهریور 1329: تیم فوتبال تاج به عنوان اولین تیم باشگاهی ایرانی راهی سفر خارجی شد.

تیم تاج برای شرکت در جشن استقلال افغانستان راهی کابل شد و در دو بازی دوستانه مقابل تیم ملی افغانستان و دانشگاه کابل یک برد و یک باخت بدست آورد. اسفند 1329: در اولین دوره بازیهای آسیایی که در دهلی برگزار شد، 22 نفر از 64 ورزشکار کاروان تیم ایران از باشگاه تاج بودند از جمله: عارف قلی زاده، محمود بیاتی، نادر افشار علوی، پرویز کوزه کنانی و ژرژ مارکاریان بازیکنان تاج بودند که به همراه تیم ملی فوتبال مدال نقره را کسب کردند. مهر 1332: تعدادی از ستارگان تاج به دلیل اختلاف با مدیریت باشگاه، راهی تیم نادر شدند و تاج با از دست دادن ستارگان خود دچار نزول شدیدی در مسابقات تهران شد.

علی دانایی فر سرمربی تاج نیز به همراه این بازیکنان راهی نادر شد. دی 1334: به علت عدم اختلاف بین سرپرست تیم ملی با بازیکنان تاج در سفر به عراق، 13 بازیکن تیم تاج از خرمشهر به تهران بازگشتند و به مدت 3 ماه از حضور در مسابقات رسمی محروم شدند.

علت اختلاف این بود که سرپرست تیم ملی در خرمشهر به علی دانایی فر مربی تیم تاج که در این سفر میهمان تیم ملی بود، گفته بود در بغداد باید به هتل دیگری بروند! شهریور 1336: تیم تاج به عنوان نماینده تهران در مسابقات قهرمانی کشور در اصفهان شرکت کرد و با پیروزی 3- صفر در فینال مقابل تیم تبریز قهرمان ایران شد. دی 1336: تیم تاج در جریان مسابقات باشگاههای تهران مقابل داریوش با نتیجه 18- صفر پیروز شد که این بهترین برد تاریخ باشگاه تا به امروز است.

در گزارش این بازی آمده است: "حسن سلوک و همکاری و عصبانی نشدن افراد تیم داریوش قابل ذکر است"! تیر 1342: با تاسیس باشگاه پاس، تعدادی از بازیکنان نظامی تاج نظیر حشمت مهاجرانی، حسن حبیبی، منوچهر حبیبی و محمد رنجبر راهی این تیم شدند.

جدایی این بازیکنان و بازنشستگی چند ستاره دیگر باعث افت تیم فوتبال تاج شد، بطوری که این تیم تا شش سال بعد زیر سلطه پاس و دارایی بود و نتوانست قهرمان شود. فروردین 1347: بعد از انحلال شاهین و پیوستن ستارگان این تیم به پرسپولیس، یک دیدار دوستانه بین تاج و پرسپولیس در امجدیه برگزار شد که سرآغاز رقابت دو تیم در طول دهه های بعدی بود.

اولین دربی پایتخت به تساوی بدون گل انجامید. اسفند 1348: زدراکو رایکوف سرمربی اهل یوگسلاوی هدایت تیم فوتبال تاج را بر عهده گرفت.

حضور رایکوف در تیم تاج آغاز فصل جدیدی در تاریخ این باشگاه بود.

حقوق ماهیانه رایکوف در تاج 6500 تومان بود. فروردین 1349: تیم تاج قهرمان جام باشگاههای آسیا شد.

این اولین قهرمانی یک تیم ایرانی در عرصه مسابقات باشگاهی آسیا بود.

تاج در فینال 2-1 مقابل هاپوئل اسرائیل پیروز شد. بهمن 1349: تاج با پیروزی 2-1 مقابل پاس در فینال لیگ ایران، اولین قهرمان لیگ لقب گرفت. شهریور 1352: تیم تاج در جریان لیگ تخت جمشید در یک بازی عجیب با نتیجه 6- صفر مغلوب پرسپولیس شد تا سنگین ترین شکست تاریخ باشگاه ثبت شود. فروردین 1358: نام باشگاه تاج به استقلال تغییر یافت.

عنایت الله آتشی نیز اولین مدیر باشگاه استقلال بعد از پیروزی انقلاب بود. دی 1362: تیم استقلال قهرمان جام باشگاههای تهران شد.

این اولین قهرمانی با نام استقلال بود. مرداد 1370: تیم استقلال با پیروزی 2-1 مقابل لیائونینگ چین برای دومین بار قهرمان جام باشگاههای آسیا شد. بهمن 1371: در مسابقات سوپرجام تهران، تیم استقلال با قرار گرفتن در رده هفتم جدول 8 تیمی از صعود به لیگ آزادگان بازماند و راهی لیگ دسته سوم شد.

طبق قوانین لیگ آزادگان، سهمیه استانها از طریق مسابقات استانی تعیین می شد که استقلال نتوانست سهمیه حضور در لیگ آزادگان را کسب کند. بهمن 1372: استقلال فاتح لیگ دسته سوم شد.

این تیم در فینال طی دو بازی رفت و برگشت 1- صفر پلی اکریل اصفهان را شکست داد و قهرمان شد تا مجدداً به سطح اول فوتبال کشور بازگردد. دی 1384: طی یک توافق باشگاه استقلال به مدت 10 سال به وزارت رفاه واگذار شد.

البته این واگذاری یک سال بیشتر طول نکشید و استقلال دوباره به سازمان تربیت بدنی بازگشت. بهمن 1385: به دلیل کوتاهی مدیریت باشگاه در ارسال اسامی تیم به AFC، تیم استقلال از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد.

این یکی از بزرگترین اشتباهات مدیریتی در تاریخ این باشگاه بود. مهر 1388: فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال جهان باشگاه استقلال تهران را به عنوان سومین باشگاه برتر قرن بیستم در قاره آسیا معرفی کرد.

الهلال عربستان و یوکوهامای ژاپن در رده اول و دوم قرار گرفتند.
فهرست افتخارات تیم فوتبال استقلال
قهرمان جام باشگاههای آسیا(2 بار) 1349، 1370 نایب قهرمان جام باشگاههای آسیا 1371، 1377 قهرمان لیگ ایران( 7 بار) 1349، 1353، 1368، 1376، 1379، 1384، 1387 قهرمان جام حذفی ایران( 5 بار) 1356، 1374، 1378، 1380، 1386 قهرمان لیگ دسته سوم 1372 قهرمان باشگاههای تهران(12 بار) 1328، 1331، 1335، 1337، 1339، 1341، 1348، 1350، 1351، 1362، 1364، 1370 قهرمان سوپر جام تهران 1373 قهرمان جام حذفی تهران(4 بار) 1326، 1330، 1335، 1337 تورنمنت های بین المللی قهرمان جام میلز هند( 4 بار) 1348، 1349، 1350، 1368 قهرمان جام باردلوی هند 1368 قهرمان جام استقلال قطر 1370 قهرمان جام ریاست جمهوری ترکمنستان 1376   گردآوری:گروه ورزش سیمرغ www.seemorgh.com/sport منبع:goal.com  

برچسب دانلود تقويم سال 1370 : گوشی آندرویدی,سوال خواس فیزیکی1,خرید اینترنتی مانتو ابریشم,بیوگرافی سالومه در ایران,آی پی مدیا,دانلود ready 2011 dvdrip,

مصالب مرتبط با دانلود تقويم سال 1370

استقلال 66 ساله شد!

استقلال امروز در شصت و ششمین سالروز تاسیس اش به مصف سایپا می رود و با پیروزی در این بازی می تواند هدیه خوبی به هوادارانش در 66 سالگی اش بدهد. گل: امروز چهارم مهر ماه و مصادف است با شصت و ششمین سال تاسیس باشگاه استقلال. روز 4 مهر ماه 1324 چند دوچرخه سوار


پرسپولیس علیه پرسپولیس !

اسماعیل وفایی ادعا دارد مالک واقعی پرسپولیس است و حتی مدارکی هم در این باره دارد. پرسپولیس: هفته گذشته در سایت رسمی باشگاه پرسپولیس (پیروزی) ، مطلبی نوشته شد که با عکس العمل هایی همراه بوده است . مطلب سایت پرسپولیس (پیروزی) و جوابیه آن به این شرح


ويژگيهايي زنان توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ...

ويژگيهايي زنان توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ... ويژگيهايي كه اگر زن به آن ها توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ... ويژگيهايي كه اگر زن به آن ها توجه داشته باشد مرد نرم مي شود ! ... تشويق مردان : تشويق مردان توسط زنان قوي تريندیگر مصالب

معانی رنگها

آبی " رنگ محبوبم" در همه جای جهان گفته می شود. رنگی که قابل اعتماد بودن، متعهد بودن و استقلال را نشان می دهد. رنگ آسمان و اقیانوس، رنگی که در زندگی ما عضو ثابت به شمار می رود. مجموعه ای از رنگ زنده که استراحت را انتقال می دهد


تیتر هایی مربوط به افراد منفی

چگونه از پس افراد منفی بر بیاییم؟ افراد منفی ناخودآگاه خوشی ها را از زنگی کنار می برند چرا که فقط روی مشکلات تمرکز می کنند، روی اینکه چه چیزهایی غلط هستند و اینکه چرا هیچ چیزی درست کار نمی کند. یادگیری این مطلب که چگونه همیشه


هوش احساسی

معنی رنگ آبی هوش احساسی عبارتست از مدل رفتاری که اخیرا و با کتابی به همین نام اثر دنیل گولمن در سال 1995 مورد توجه قرار گرفت. مدل ابتدایی هوش احساسی طی دهه های 70 و 80 میلادی از طریق تحقیقات و نوشته های روانشناسانی از قبیل هاوارد


جواهر آلات VanCleef & Arpel

تاریخچه Vancleef & Arpel با یک ازدواج شروع شد. در سال 1898 آلفرد ون کلیف با دخترخاله خود استله آرپل ازدواج کرد. هر دو خانواده در صنعت جواهرسازی فعالیت می کردند. پدر آلفرد، چارلز به عنوان یک تراشکار معروف هلندی الماس، محترم شمرده می


۶ نکته برای داشتن یک رابطه سالم

همیشه با خودتان صادق باشید. شما به صورت بی نظیر و ویژه ای توسط یک خالق دوست داشتنی خلق شده اید. اگر فکر می کنید که باید کس دیگری غیر از خودتان باشید برای اینکه نیاز های طرف مقابلتان را پر کنید باد بگویم که بسیار در اشتباهید.


برچسب :
- ساختارساکارز
- ازبین بردن چروک وخط زیرچشم
- مدل موهای ارچلو
- تعريف وام فاينانس
- دانلود نرم افزارفیلترشکن برای گوشی نوکیا c7
- دانلود رايگان مدار 2 جبه دار
- نمودار آمار تصادفات در ایران از سال 85
- اشبزی بامایکروفر پاناسونیک
- آزمايش موليش
- دانلود نرم افزار real playerموبایل با پسوند sis
- نقشه های برج العرب
- رهشاد کابلشو
- خودرو ملی دنا
- صدای طراحی الگوریتم
- star sat x230
- دانلود زرنویس شرلوکی
- مرکز علمی کاربردی علوم وفنون قزوین آرم و لوگوی دانشگاه
- "geforce fx5500" درابور دانلود
- سیمانکاری داخل ساختمان
- شبکه عصبی چیست
- آموزش مروارید دوزی
- دانلود جانوس 4
- نمونه کار نوید افقه
- شبخیز ایلگار
- آپدیت نوکیا 6220 کلاسیک
- آیا مایکروویو ضرر دارد
- مارش عزا دانلود
- آدرس مطب دكتر نخعي
- علوم کامپیوتر ppt
- "تنگی مهبل"
- دانلودرایگان پاورپوینت مدیریت ارتباط بامشتری
- میزان دقیق مستثنیات دین منزل
- recoverypassword word office 2007دانلود
- دانلود نرم افزار المائده2
- دانلود گت بات
- عوارض آمپول دكاپپتیل چیست؟
- کد فروشنده دوره گرد
- سایت چرم میش
- دانلود ررایگان کاراموزی مهندسی صنایع
- صمد از جنگ برمیگردد
- روبیکو
- فريگيت download
- دانلود آموزش سنگ دوزی ومنجوق دوزی
- "advanced registry optimizer" دانلود
- خواننده ي خارجي
- هواپيماي شخصي دونفره
- voice طراحی الگوریتم
- دانلود فرهنگ لغت ژوبین فرانسه
- پکیج بوتان-BL.220
- "آموزش openGL در c"
- GT-B7722دانلود برنامه برای
- دانلود درایور مودم comtrend ct 5611
- قیمت آینه مقعر
- آدرس راهور
- ادرسوتلفن دکترمحسن خوش نیت
- شرکت سندن
- سوگند ويگن دانلود
- آموزشquartus.pdf
- مجموعه سخنرانیهای دکتر انوشه فایل صوتی
- مدل پوستیز
- دانلود بازی angry birds برای سامسونگ sgh-f480
- دانلود عصر دوبله ی عصر یخبندان4
- یقه های بافتنی ب ب
- ناهمواریها چیستند وچگونه تغییر می کنند
- cooking academyبازی
- کتاب رمان آنا کارنینا جار
- دانلود کنسرت گلپااوازه خوان لینک مستقیم
- کد bissکانال jscsport
- کیلومتر کامل پراید جدید انژکتور
- درایور کم حجم وب کم tvm
- ساختن آرشه
- یوروویژن2008
- قرص biotin عوارض
- متخصص غدددرتهران
- انجمن معتان گمنام
- "شعب بانک انصار در مشهد"
- .pdfجزوه رافع 7
- مراحل جی تی ای 7 پلی استیشن 2
- سوالات انسان فضا طراحی
- دانلود کتاب c شارپ جعفرنژاد
- استخدام شرکت گواه
- بازیهای فلش را چگونه دانلود کنیم
- دانلود درایو همه ی مودم ها
- آموزش بافت یقه گرد
- عکسهای زیاد تبلت view sonic
- طرز تهیه خمیر نان بربری
- روش محاسبه انواع اعداد جذر
- اموزش msp2010 pdf
- افزايش حقوق اركان ثالث در سال 91
- کرم AHA نئوستراتا
- دانلود بلوک سه بعدي اتوکد
- كتاب آمادگي TEFAQ
- دانلود رایگان آموزش sql server 2003
- موبایلستان دانلود
- دفترچه فارسی سانتافه
- crakmailerدانلود نرم افزار 2006
- ایسر گتوی چیست
- کاتیون های گروه 4 و 5
- flasheff 2 crack
- ساخت کارت گهواره سیسمونی